Dzień otwarty - 5.03.2016

                 

Bardzo dobry występ naszych uczniów na zawodach lekkoatletycznych

 

     Bardzo dobry występ naszych uczniów na zawodach lekkoatletycznych i awans do Finałów Wojewódzkich w Rzeszowie 19 września na obiektach SP 3 w Tarnobrzegu odbyły się zawody indywidualne w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Dzieci.

 

 

     Uczniowie pięciu tarnobrzeskich szkół rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg krótki na dystansie 60 metrów dla dziewcząt i chłopców, bieg długi na dystansie 600 metrów dla dziewcząt oraz bieg na dystansie 1000 metrów dla chłopców, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal.

Awans do zawodów finałowych w biegu na 60 metrów z najlepszym wynikiem w zawodach uzyskał Kacper Bochnak (9.08s.) oraz Igor Gawron z czasem (9.16s.).

W biegu długim na dystansie 1000 metrów drugie miejsce zajął Filip Skrzypek z czasem 4:05.62s. W konkursie rzutu piłeczką palantową wśród chłopców drugie miejsce wywalczył Filip Marek z wynikiem 43 metry. 

W rywalizacji dziewcząt na dystansie 60 metrów z czasem 9.98s. drugie miejsce i awans do finału wojewódzkiego uzyskała Zuzanna Jakubowska. W konkursie rzutu piłeczką palantową, drugie miejsce uzyskała Lilianna Małek z wynikiem 26 metrów.

 

Reprezentacja chłopców w składzie:

Igor Gawron VI d

Filip Marek VI d

Kacper Bochnak VI c

Wiktor Tworek VI a

Filip Skrzypek V d

Marcin Sromek VI a

Jakub Foltarz VI e 

Opieka Michał Stępień

 

 

Reprezentacja dziewcząt w składzie:

Zuzanna Jakubowska VI e

Joanna Kozak VI e

Nadia Sowa VI b

Lilianna Małek VI b

Weronika Wąsacz V d

Nikola Chmielorz V d

Kinga Krawiec VI d

Karolina Puzio VI d

Opieka Anna Duda

 

 

 

---------------------------

---------------------------

---------------------------

  

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016