Dyrekcja szkoły:

 

PAWEŁ PARADOWSKI - dyrektor szkoły

WIOLETTA LEWICKA-STĘPIEŃ - wicedyrektor szkoły d/s dydaktyczno-wychowawczych młodszej grupy wiekowej

DANUTA PIĄTKOWSKA - wicedyrektor d/s dydaktyczno-wychowawczych starszej grupy wiekowej

 

  Lista nauczycieli – nauczane przedmioty w roku szkolnym 2016/2017

 

L.p

Nazwisko i imię

 

Nauczany przedmiot

1

Paradowski Paweł

-dyrektor szkoły-

język angielski

2

Danuta Piątkowska

-wicedyrektor szkoły-

język polski

3

Lewicka- StępieńWioletta

-wicedyrektor szkoły-

logopeda

4

Assman Joanna

zajęcia rewalidacyjne

5

Bielecka Marta

nauczanie zintegrowane

6

Błasiak Ewa

nauczanie zintegrowane

7

Borkowska-Siudak Anetta

historia

8

Bożek Helena

nauczanie zintegrowane

zajęcia rewalidacyjne

9

Buczek Marta

nauczanie zintegrowane

10

Chamera Jolanta

język polski

11

Gugała-Chmiel Maria 

matematyka

12

Cudak Joanna

język angielski

13

Drałus Danuta

bibliotekarz

14

Duda Anna

wychowanie fizyczne

15

Dziuba Barbara

nauczanie zintegrowane

16

Gorczyca Elżbieta

zajęcia rewalidacyjne

17

Jabłoński Zbigniew

wychowanie fizyczne

18

Jakubas Jarosław

wychowanie fizyczne

19

Juda Barbara

nauczanie zintegrowane

20

Kapuściak Krzysztof

bibliotekarz

21

Karaś Maria

nauczanie zintegrowane

22

Klimek Dorota

logopeda

23

Kłoda Ewa

przyroda

24

Kordas  Dorota

nauczanie zintegrowane

25

Kowal Barbara

wychowawca świetlicy

26

Kółeczko Marta

nauczanie zintegrowane

27

Krakowiak Patrycja

plastyka

28

Krupka Ewa

nauczanie zintegrowane

29

Krzemińska Agnieszka

język angielski

30

Kubrak Barbara

religia, wychowanie do życia w rodzinie

31

Kubrak Beata

nauczanie zintegrowane

32

Kuchciak Małgorzata

matematyka

33

Kuroczko Joanna

nauczanie zintegrowane

34

Łaba Lidia

język polski, zajęcia rewalidacyjne

35

Łukaszek Renata

zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

36

Niezgoda Wiesława

wychowawca świetlicy

37

Olszewska Edyta

matematyka

38

Osych  Małgorzata

nauczanie zintegrowane

39

Ożga – Gajda Alina

bibliotekarz

40

Parol Zofia

wychowawca świetlicy

41

Pasławska Halina

pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

42

Pelic Joanna

język angielski

43

Piwowar Anna

nauczanie zintegrowane

44

Płaneta Marzena

muzyka

45

Rębisz Adam

zajęcia komputerowe

46

Ryba Bożena

nauczanie zintegrowane

47

Sowińska Ewa

nauczanie zintegrowane

48

Stępień Michał

wychowanie fizyczne

49

Strojek Renata

matematyka

50

Suszczyńska Anna

zajęcia rewalidacyjne

51

Swatek Lucyna

religia, wychowanie do  życia w rodzinie

52

Szady Małgorzata

wychowawca świetlicy

53

Szlęzak Teresa

język angielski

54

Szmuc Maria

język polski

55

Tworek Jolanta

przyroda

56

Waszyńska Marta

język polski, język angielski

57

Wojciechowska Agnieszka

zajęcia artystyczne

58

Wolska Elżbieta

wychowawca świetlicy

 

 

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016