Rok szkolny 2014/2015

 

L.p

 

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1

Paradowski Paweł

-dyrektor szkoły-

język angielski

2

Gugała-Chmiel   Maria

-wicedyrektor szkoły-

matematyka

3

Lewicka- StępieńWioletta

-wicedyrektor szkoły-

logopeda

4

Bielecka Marta

nauczanie zintegrowane

5

Błasiak Ewa

nauczanie zintegrowane

6

Bogumił Iwona

wychowanie fizyczne

7

Borkowska-Siudak Anetta

historia, informatyka

8

Bożek Helena

nauczanie zintegrowane

9

Buczek Marta

nauczanie zintegrowane

10

Chamera Jolanta

język polski

11

Chrzanowska Ewa

religia

12

Cudak Joanna

język angielski

13

Drałus Danuta

biblioteka

14

Duda Anna

wychowanie fizyczne

15

Dziuba Barbara

nauczanie zintegrowane

16

Jabłoński Zbigniew

wychowanie fizyczne

17

Jakubas Jarosław

wychowanie fizyczne

18

Juda Barbara

nauczanie zintegrowane

19

Karaś Maria

nauczanie zintegrowane

20

Klimek Dorota

logopeda

21

Kłoda Ewa

przyroda

22

Kordas  Dorota

nauczanie zintegrowane

23

Kowal Barbara

świetlica

24

Kółeczko Marta

nauczanie zintegrowane

25

Krakowiak Patrycja

plastyka

26

Krupka Ewa

nauczanie zintegrowane

27

Krzemińska Agnieszka

język angielski

28

Kubrak Barbara

religia, wychowanie do życia w rodzinie

29

Kubrak Beata

nauczanie zintegrowane

30

Kuchciak Małgorzata

matematyka

31

Kula Krzysztof

religia

32

Kuroczko Joanna

nauczanie zintegrowane

33

Łaba Lidia

język polski

34

Łukaszek Renata

zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

35

Niezgoda Wiesława

wychowanie przedszkolne

36

Olszewska Edyta

matematyka

37

Osych  Małgorzata

nauczanie zintegrowane

38

Ożga – Gajda Alina

biblioteka

39

Parol Zofia

wychowanie przedszkolne

40

Pasławska Halina

pedagog

41

Piątkowska Danuta

język polski,  wychowanie do życia w rodzinie

42

Piwowar Anna

nauczanie zintegrowane

43

Płaneta Marzena

muzyka

44

Ryba Bożena

nauczanie zintegrowane

45

Rębisz Adam

zajęcia komputerowe

46

Sowińska Ewa

nauczanie zintegrowane

47

Stępień Michał

wychowanie fizyczne

48

Strojek Renata

matematyka

49

Swatek Lucyna

religia

50

Szady Małgorzata

świetlica

51

Szlęzak Teresa

język angielski

52

Szmuc Maria

język polski

53

Tworek Jolanta

przyroda

54

Waszyńska Marta

język polski, język angielski

55

Wolska Elżbieta

świetlica

56

Wojciechowska Agnieszka

zajęcia artystyczne

57

Assman Joanna

tyflopedagog

58

Gorczyca Elżbieta

surdopedagog

---------------------------

  

---------------------------

Dokumenty do pobrania:

- Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej 

---------------------------------

Obiady - informacje

---------------------------

 

 Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016