Byli dyrektorzy i wicedyrektorzy:

1986 - 1988 - Marek Kołba, Anna Orlińska, Maria Hełmecka

1989 - 1990  - Ryszard Kuc,  Anna Orlińska, Zygmunt Kiciński, Marek Misiak

1991 - 1992 - Aniela Janiszewska, Wiesława Kula, Małgorzata Franecka, Marek Toś, Grażyna Wianecka

1993 - 2002 - Małgorzata Franecka, Wiesława Kula, Ewa Poźniak, Maria Kapała, Grażyna Wianecka

2002 - 2012 - Maria Gugała - Chmiel, Anna Burda, Danuta Piątkowska, Helena Bożek

Byli nauczyciele:

Maria Angerman, ks. Paweł Anioł, s. Renata Arian, Małgorzata Babula, Zofia Baran, Janusz Baszak, Joanna Bąk, Anna Betlej, Mirosława Białek, Edyta Bodziony, Sławomir Bogdański, Wiesława Bokwa, Marzena Bręcławska, Wiesława Buczek, Emilia Buczyńska, Janusz Bugajski, Anna Burda, Zofia Chomicka, Janusz Chomicki, Maria Chrobak, Sylwia Chorzępa, Halina Czajkowska, Beata Ćwięk, Barbara Darowska, Krystyna Dąbek, Agnieszka Delikat, Renata Długosz, Renata Dojka, Dariusz Dubiel, Barbara Dudek, s. Anna Dusza, Grażyna Dziadura, Maria Dzieciuch, s. Janina Dzierżek, Anna Fitas, Justyna Gebalska, Szymon Gil, Beata Glibowska, s.Krystyna Gibała, Elżbieta Głowacka, Zofia Głowala, Klaudia Gonciarz, Teresa Gorczyca, ks. Józef Gut, Bożena Habzda, Maria Halat, Wiesława Halat, Maria Hełmecka, s.Izabela Hekert, Danuta Hamera, Leszek Jasiński, Jadwiga Justkowska, Ewa Kagan, Bożena Kapuściak, Mariusz Kijowski, Jolanta Kociuba, Wiesława Kuc, Dorota Kokoszka,  Marta Kokoszka, Stefania Komoniewska, Piotr Korczyński, Maria Kos, Marek Kosior, Urszula Kozłowska, Alina Krasuska, Jacek Kulasa, Magdalena Kulasa, ks. Jerzy Kubik, Edward Kwapisz, Jerzy Lasek,  Maria Lubczynska, Zofia Łata, Małgorzata Magusik, Paweł Maj, Katarzyna Maszkowska, Małgorzata Marek, Maria Mazgaj, ks. Michał Mierzwa, Piotr Mirkowski, Izabela Mroczkowska, Bożena Nieć, s. Marta Niemiec, ks. Janusz Nosal, Izabela Oko, Maria Okulska, Agnieszka Organista, Jan Olek, Barbara Palasek, ks. Kazimierz Partyka, Zofia Paszko, Joanna Pęczak,  Mirosław Piątkowski, Bogusława Płaza, Władysława Poczmańska, Marianna Pol, Beata Popek, Urszula Przybyszewska, Beata Pyka, Jolanta Rak, Andrzej Rupala, Grażyna Rupala, Magdalena Rychel, Mariusz Ryś, Małgorzata Samek, Maria Schabowska, Irena Siadek, Albert Skalski, Zofia Smykla, Krystyna Sokulska, Jadwiga Spyrzewska, Danuta Stec,  Zofia Stoczek, Joanna Stępień, Adam Stępiński, Barbara Seweryn, Irena Sykutowska, Dorota Szarek, Hanna Śmigała, Irena Śmidowska, Witold Śmidowski, Barbara Śnieżek, Jerzy Utnik, Barbara Wojnarowska, Przemysław Wartoń, ks. Adam Węglorz, Krystyna Włodyka, Anna Wilk, Kazimierz Wszniowski, Paweł Wolski, Teresa Wolska, Anna Wrona, Bożena Wójtowicz, Halina Zawadzka, Dorota Ziętek, Janusz Ziętek, Stanisława Zięba, Lucjan Zioło, Maria Zych, Tomasz Żak, Jadwiga Żarnowska.