Tytuły

tytuly.jpg

Lekcja nr 4

Nauka rzutu z wyskoku po naskoku na jedno tempo.

Umiejętności: Uczeń potrafi wykonać rzut z wyskoku po naskoku na jedno tempo podczas gry szkolnej.

Lekcja nr 3

Lekkoatletyka -nauczanie startu niskiego.

Cele główne lekcji:

-nauczenie startu niskiego,

Szkolenia nauczycieli wychowania fizycznego

Nauczyciele wychowania fizycznego, którzy uczą w naszej szkole stale podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą warsztat pracy. Biorą udział w różnego typu szkoleniach jak np.: Podkarpacka Szkoła w ruchu warunkiem pozytywnego zdrowia dzieci i młodzież oraz Nowe trendy w nauczaniu siatkówki: atak, blok.

Rodzinny bieg zimowy

Dnia 8 lutego na trasach ścieżek edukacyjnych i terenie lasów Zwierzynieckich w Tarnobrzegu zorganizowaliśmy „Rodzinny Bieg Zimowy” wraz z Środowiskowym Szczepem 6 Tarnobrzeskich Drużyn Harcerskich „Knieja”.

Mecz koszykówki z Tauron Basket LIGĄ

STABILL JEZIORO TARNOBRZEG – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

W ramach starań naszej szkoły o zdobycie tytułu „Szkoły w ruchu” przyznawanego przez MEN nauczyciele wychowania fizycznego zachęcają uczniów do podejmowania aktywności fizycznej i odkrywania oraz rozwijania pasji sportowych. W tym celu została nawiązana współpraca z Koszykarskim Klubem Sportowym „Siarka” Tarnobrzeg S. A.

Lekcja nr 2

Zasady udzielania pierwszej pomocy w grach i zabawach ruchowych

Celem głównym lekcji był przygotowanie uczniów do samodzielnych zachowań utylitarnych.

Lekcja nr 1

Gimnastyka z elementami tańca – piramidy wieloosobowe.

Celem głównym lekcji był wszechstronny rozwój sprawności ruchowej, kształtowanie piękna i harmonii ruchu, koordynacji wzrokowo ruchowej oraz inspirowanie do aktywności twórczej.